| cipailina a întrebat:

Ce activitati as putea face intr-un apartament?

Răspuns Câştigător
| Ionutk112 a răspuns:

Te poti uita la televizor, poti citi reviste, poti sa gatesti, poti sa faci curatenie, poti naviga pe internet, poti asculta muzica, poti chema pe cineva la tine, poti chiar sa il vinzi si sa iti cumperi o casa!

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ti-as spune dar e +18 laughing

| Mosotti a răspuns:

Io niciodata nu am inteles de ce se plicti oamenii acasa, aprob cu Ionut. Sunt mai multe activitati de facut acasa decat afara.

Eu fac asa: TV filme, emisiuni, documentare, calculator jocuri, net, programare, grafica 3 D, ultimile doua ocupa f mult timp, vine prietenul la mine, stam de vorba de toate cele, jucam o tabla, o carte, mai am niste automodele radiocomandata pe care le rulez prin casa, nu imi ajunge timpul sincer.

Afara o terasa, o plimbare, o piscina cu un prieten sau doi, mai tragem cu pistoul airsoft la tinta.

De ex de revelion stau cu unul doi prieteni din prieteni la caldurica, stam de vorba, mancam acasa ce vrem si curat deci facut de noi, nu din locuri unde poate umbla gandacii, si iar e ok.

| RaReSh17 a răspuns:

Citesti, mananci ceva, iesi pe terasa, te uiti la tv, te joci pe pc, faci exercitii fizice.

| Akemi a răspuns:

Mai bine te.ai intreba ce nu poti facelaughing) ca de facutoh go on