| Tedoraaa a întrebat:

pai faza e ca eu vreau sa dau o petrecere de 12 ani cu prietenii la mine acasa, stau intr-un apartament de 3 camere, si sufrageria e gigantica asa ca avem loc, aveti idei de activitati sau ce a putea face? am invitat 3 baieti si 8 fetelaughingdau funda la cele mai bune idei

2 răspunsuri:
| InSty a răspuns:

Buna pentru inceput fa-ti un playlist cu melodiile pe care o sa le pui la ziua ta dupa ocupate de mancare (tine cont si de parerile invitatilor tai) iar in ultimul rand (dar cel mai important) gandeste-te la mici joculete amuzante care sa va distreze : adv si provocare, sticla... etc iar la final ati putea sa va uitati la un film (comedie sau horror ) astea prind cel mai bine :d. Sper ca ti'am fost de ajutor. Succes si distractie placuta!

| Tedoraaa explică:

Ai dreptate InSty, dar m-am ocupat de astea as vrea ceva mai in amanunt, deci sticluta, altceva?