| Ionela_5966 a întrebat:

Bună.
Ce alimente îngraşă? Vreau să mă îngraş neaparat!
Sunt foarte scundă şi slabă pentru vârsta mea.
Am 14 ani 1.50 m si 34-35 kg.
Vreau să mă îngraş rapid adica nici să-mi dau metabolismul peste cap dar totuşi...

Bananele îngraşă? Şi nu am nici fund nici sâni...Nu am nici pofta de mâncare!

Mama mea e slaba şi nu are sâni, dar eu seamăn cu tatăl meu şi el a fost slab dar acum nu mai e şi el mamâncă mult însă eu nu am poftă de mancare imi vine să vomit cand simt mai ales carne in gură si nici nu prea am timp sa mănânc cu şcoala asta. Faceţi-mi un program pe care să îl respect.

Fundiţă şi vot!

2 răspunsuri:
| exya_5295 a răspuns:

Am o prietena care a luat nu stiu ce de la medic(tot asa fiind foarte slaba) si s.a ingrasat mult si acum nu poate sa slabeasca cel mai bine e sa faci sport asa o sa ai si pofta de mancare si cu timpul oricum o sa pui mai multe kg si eu sunt slaba, dar incerc sa mananc mai mult si sa fac sport :*

| YoungManiak a răspuns:

Iei creatina... si faci sport...ai sa vezi cum te faci! //FUDOI!