| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa ma ingras si sa ma inalt? Vreau sa iau in greutate cam 7 kilograme, pe aici. Nu vreau rapid sa-mi dau peste cap metabolismul, dar sunt ff slaba si scunda. Sunt cea mai mica din clasa si asa am fost tot timpul. Excercitii pentru inaltare care se fac acasa si alimente care ingrasa?
-nu vreau sa ma duc la sala sau ceva de genul
-si vreau sa mananc regulat.
***un program. ceva?***

1 răspuns:
| ytalyanu a răspuns:

Tractiuni la bara sunt indicate pentru crestere, iar alimentele ar fi painea, carnea de porc, branza, etc si bere este cea mai buna pentru angrasat