| We a întrebat:

ce crede. ti despre cuvantul prietenie? ce inseamna acest cuvant pentru voi...happy

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi mesaj privat! Bafta!

| Ionica9119 a răspuns:

Deoarece noi ne cunoastem, cred ca prietenia noastra este cel mai bun raspuns la intrebarea asta!

| We explică (pentru Ionica9119):

Daaa...prietenia noastra e cel mai bun raspuns >big grin

| We explică:

Bafta si tie!

| AxyBlueish a răspuns:

Prietenia este un lucru puternic.un lucru unic o speranta, o alinare, un zambet, un sprijin.in acelasi timp o durere o dezamagire o frica. Prietenia este un lucru greu de spus este lucrul pe care daca poti spune ca il ai inseamna ca esti un om fericit care a gasit sprijinul si alinarea neceseara ca sa poata sa treaca usor peste clipele grele din viata si pentru a sthii k acolo undeva cineva te sustine, tine la tine si te incurajeaza mereu pentru ca...asta inseamna prietenie o mana intinsa care te face mereu sa te ridici de jos