| Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Ce este Campania TPU Revive?
Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti afla mai multe detalii de aici:
http://www.tpu.ro/......tpurevive/ (citeste si raspunsurile)!
Ideea e sa curatam TPU-ul de mizerii, de intrebari ultra inutile si/sau stupide, fara sens, care nici macar nu sunt intrebari. Raportam la greu tot ceea, ce inseamna spam, irelevant, obscen, ilegal, neintelegibil... Incercam sa scapam in primul rand de "intrebari" gen "ghici/cine ghiceste...", "asculta/vezi asta + link", "voteaza-ma/da clic aici + link", s. a. m. d.
Succes la raportari! Numai bine!

5 răspunsuri:
| Adredemesconf explică:

Pai sunt multi care si-au schimbat numele din X in X sustineCampaniaTPURevive.

| Adredemesconf explică:

Mersi NoName pentru link, nu merge.Probabil cineva a raportat intrebarea... ce ironie, nu?
Oricum eu nu raportez nimic, ca acum 2 saptamani a intrebat cineva ce parere avem despre mucosu' ala de 16 ani (sau cat o avea) si eu am zis ca nu-mi place...in fine. m-am trezit cu muuuulte stupizuri dar si cu injuraturi(pe care le-am raportat acu' 2 saptamani si ele inca's pe site...Scrie la cauta "mary3bee" si ai sa vezi raspunsul lui @Love).

| Fifylici a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu.Adica ce chestia asta e oficiala, a venit vreun ordin de sus?

| IIIx333III a răspuns:

Nu stiu, dar ai putea sa o intrebi pe utilizatoarea pwo, pentru ca si-a schibat numele contului in pwpsustinecampaniatpurevive...deci ar trebui sa stiewinking. Funda?

| iepurica_6079 a răspuns:

Majoritatea ar trebui sa stie, dar eu chiar azi mi-am facut un cont nou deoarece contul meu vechi nu mai mergea. Oricum, nu am mai intrat de mult timp, asa ca nu stiu ce este si nici nu am auzit de ea pana acum. Poate cineva iti va da un raspuns demn de o funda mare! Bafta-n continuare!