| dorinel97 a întrebat:

Ce este Campania TPU Revive?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti afla mai multe detali de aici:
http://www.tpu.ro/......tpurevive/ (citeste si raspunsurile)!
Ideea e sa curatam TPU-ul de mizerii, de intrebari ultra inutile si/sau stupide, fara sens, care nici macar nu sunt intrebari. Raportam la greu tot ceea, ce inseamna spam, irelevant, obscen, ilegal, neintelegibil... Incercam sa scapam in primul rand de "intrebari" gen "ghici/cine ghiceste...", "asculta/vezi asta + link", "voteaza-ma/da clic aici + link", s.a.m.d.
Succes la raportari! Numai bine!

1 răspuns:
| elasexygagica a răspuns:

O pseudo campanie nascuta din mofturile unorahee hee dar lasa ca le trece oh go on