| Adredemesconf a întrebat:

Buna!
Ce exercitii sunt bune pentru spagat sau sfoara? Va rog mult!
Multumesc!
P. S: Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| viorelleu a răspuns:

Expl:sa faci genoflexiuni,flotari,abdomene dimineata,seara! sa si mai sint multe miscari care ar elasticita muschii si tendoanele dinte picioare! expl:te extizi cu ambele picioare indepartindule unul de celalalt si apoi te lasi cu fundul cat poti pe unul dintre calcaie si te muti asa cand pe unul, cind pe altul! sint destule miscari, vointa sa fie! succes