| VORTEX a întrebat:

ce imbunatatiri credeti ca sunt necesare acestui blog: http://simplusidiferit.blogspot.com/? ce informatii as mai putea adauga? Astept pareri, ofer funda

1 răspuns:
| Mangustă a răspuns:

Doar putin ajustate culorile scrisului. Mai exact acolo unde scrie cu albastru cred ca ar trebui sa alegi o alta noanta pentru ca aia iti cam ia ochii si nu se poate citi decat foarte greu. Iar la most expensive ar trebui sa scrii ceva mai mare. In rest e foarte fain facut! Succes la scris!winking