| Skittles19 a întrebat:

Ce inseamna fiecare ora fixa? De ceva vreme am cam prins ore fixe si m-am gandit ca ar trebui sa stiu ce inseamna fiecare ora. Stiu ca atunci cand prinzi ora fixa cineva te iubeste, dar am auzit ca fiecare ora fixa are o semnificatie. Imi poate spune si mie cineva?
pupici:*
Flaviii

Răspuns Câştigător
| Deni7 a răspuns:

1:00-Nu te va uita niciodata

2:00-Te adora

3:00-u esti totul pentru el

4:00-Un brunet te iubeste

5:00-Iubesti ochii verzi

6:00-Iubesti ochii negrii

7:00-Un blond te va iubi

8:00-Iubesti ochii caprui

9:00-Nu te poate uita

10:00-Va veti plimba

11:00-Vrea sa te sarute

12:00-Te va saruta

13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti

14:00-O sa faci dragoste

15:00-Ii este dor de tine

16:00-Vei primii un sarut

17:00-Te iubeste dar nu-ti spune

18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste

19:00-Te doreste un blond

20:00-Te doreste un brunet

21:00-Ii place de tine

22:00-Se gandeste la tine

23:00-Te gandesti la el

00:00-O sa fiti impreuna

Eu ma uitam mereu la 14:00 in primele saptamani de scoala, dar nu s-a intamplat nimic(am 13 ani)! laughing
Ai grija sa nu devina o obsesie, ca la mine, ca eu am innebunit pe toata lumea cu orele fixe tongue

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Superstitiile spun ca daca te uiti la ore fixe, cineva pe care il iubesti sau placi, fara sa iti dai seama, se gandeste la tine. Dar asta mai poate insemna o cadere nervoasa.Este posibil sa fii stresata la locul de munca, scoala, etc.Cineva iti vrea raul si se gandeste la tinetongue.Este intr-un fel opusul la ce am zis mai sus.

| Skittles19 explică:

Multumesc @exa dar eu am zis ca fiecare ora fixa [ex. oar 14:00 inseamna ceva anume] oricum multumesc pentru raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda ...Eu cred doar in ora 00:00 Ca intradevir s-a intamplat la mine nu demult...

| exa a răspuns:

Orea fixa inseamna ca te iubeste [ex. 10:00] iar cand ii si un min [10:01] inseamna ca te inseala

| bianca2011 a răspuns:

Si eu patesc la fel dar eu nu cred in astfel de lucruru