| Bitzy a întrebat:

ce mai faceti? am si eu nevoie de niste idei! maine fac niste poze! si as vrea sa fie niste poze mai speciale! imi poate spune si mie cineva niste pozitii, idei?! de preferabil niste link-uri sau poate chiar pe hi5-ul vostru! fundita:*

Răspuns Câştigător
| emm a răspuns:

Pai ai putea sa faci poze intr'un loc insorit si sa incerci sa prinzi cat mai mult soarelebig grin
mai sunt niste idei de poze care mie imi plac mult:
iei o oglina, dar iti trebuie una destul de mare si stai in picioare si o tii putin inclinata in fata, spre pamantbatting eyelashes
si pui pe altcineva sa-ti faca poza, de jos de preferat.
in oglinda o sa se vada pamantul iar tu o sa dai impresia ca esti transparentalaughing
poti sa mai faci poze stand langa diverse flori, sau stand in iarbabig grin
sunt multe ideibig grin
succes!love struck

4 răspunsuri:
| emm a răspuns:

Ms de funda:X

uite si hi5 meu : http://sweet-annytza.hi5.com

| Bitzy explică:

Cu placere emaaaaaa

| ByBySwEetY a răspuns:

Http://rregele2008.hi5.com

Sper sa-ti fiu de ajutor! { fundita}:D