| denisa_2911 a întrebat:

Ce mai faceti? cum merge la scoala? la servici?happy...

Răspuns Câştigător
| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Buna kiss... ce fac? plictisita, vreau vacanta,... ma rogbig grin... nu prea bine... la scoala merge bine (nu foarte binesad ) dar sper sa mearga si mai bine happy... u ce faci? la tine cum merge scoala? kiss love struck

15 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

La serviciU, la serviciU, la serviciU. Am fost si eu la randu-mi taxata pentru gafa de a nu-l mai pune pe U.
Bine, sanatosi, tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa facem, bine viata merge mai departe, la servic destul de acceptabil in rest ok

| criss:) a răspuns:

Destul de bine. tu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt foarte supărată.
Merg deocamdată la serviciu și în rest o supraveghez pe mămica mea care se stinge pe zi ce trece.
Îmi vine să urlu.
Pa, pa.

| angella1972 a răspuns:

Nu foarte bine... dar la tine?

| juniper a răspuns:

Bine, totul e bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Denisa! Merge cat de cat bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se simte criza.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc, deocamdata bine.

| Pho3nix a răspuns:

Buna.
Liceului merge bine. '''Ma iubesc profi''' laughing.
I-am inebunit saracii. N-am mila de ei devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac bine... weekend-ul asta a fost super si am intilnit o tipa super... si gata, nu-ti mai zic laughing tongue

| Silvia a răspuns:

'Neata!happy
Acum fac cam rau...cam foarte rau... Dar trec eu si peste asta.
ServiciU n-am, din fericirelaughing. La scoala merge totul cam pe dos...notele sunt prea mici, dar se rezolva si asta.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia, daca bagi notele-n apa, poate se umfla ca biscutii si or sa fie mai mari rolling on the floor tongue

| apashuu a răspuns:

La facultate e ok (pentru ca ma duc mai rar big grin), serviciU e ok sefu e un pic ne..., laughingeh noi sa fim sanatosibig grin.

| david_5315 a răspuns:

Senzational lukrurile sunt ca intr-un vis pentru moment,, ft ft bine ...glumesc plictisit fara chef de faculta frigu asta ma demoralizeaza si el... spune-mi si mie ce sa fac?/sper ca u ai alta dispozitie