| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati facut sau ce faceti cand nu va "arde" de scoala/facultate/servici?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pana la urma ma duc la scoala... Dar nu vorbesc cu nimeni si dorm in picioare sau in banca...Se gaseste unu` care sa ma trezeascahee hee.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Somn pe banca, TPU pe laptop, muzica pe Mp3, chiul acasa.

| lostcontrol12 a răspuns:

Ma duc la ubitu meu si "dormim.laughing))

| just|breathe a răspuns:

Ascult muzica mea preferata la mp4 si mama iar urla la mine ca iar stau cu "alea"in urechi si nu mai deschid cartile...sad

| Licurici_2296 a răspuns:

Cand eram la scoala, nu ma duceam, sau daca ma duceam, stateam doar o ora si apoi beam o cafea prin apropiere. daca totusi stateam la ore: ori dormeam, ori visam ori pur si simplu ignoram profii.
Iar la servici. thinking sunt Au Pair. am si cateva ore pe zi libere, insa cand stau cu copiii si asa... chiar nu am de ales. pur si simplu trebuie sa fiu aici, cu ei.
O data ma jucam cu aia mica (de 4 ani), ea era mama si eu copilul. si ma bagasem in patul ei ca cica sa dorm, si urma sa ma trezeasca sa ma duc la scoala. si eram atat de obosita, incat adormisem laughing) iar cand sa ma trezeasca, nu prea i-a iesit. bine ca nu venisera intre timp si parintii ca era naspa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of as vrea sa fac altceva dar nu pot, am facturi de platit, cand nu sunt la job gatesc spal si mai intru pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiuliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Poate-i ziceti lu' mama, ca atat va trebuie. laughing