| Cristi9997 a întrebat:

Buna.
Ce parere aveti aceste fetite au atatia urmaritori pentru originalitate sau pentru simplu fapt ca sunt dragute ori un sfert din rasa umana sufera de pedofilie?
https://instagram.com/cam_zepol?igshid=YmMyMTA2M2Y=
https://instagram.com/kiarachawla1521?igshid=YmMyMTA2M2Y =
https://instagram.com/lagosha_nastya?igshid=YmMyMTA2M2Y=
https://instagram.com/alisa.koshik?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Banuiesc ca a ti inteles unde bat.
Desigur sunt si fete ceva mai maricele cum ar fi 14 - 16 ani.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De vine e Instagram, sa ai macar 16 ani sa intri, fara poze in costum de baie, la 18 faci ce vrei tu, e cam pedofilie promovata, depinde de cum le privesti, ca pe fata ta propie sau ca pe partenera

| Cristi9997 explică (pentru RAY):

Oricum are prea multe restrictii si asa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca e vorba de pedofilie.
Pe YouTube am vazut si copii (fetite) care fac "vlog" cu ipostaze prea intime. Unele chiar mult prea intime, din care de altfel nu reiese nimic altceva decat expunerea corpului lor.
E un val de pedofilie in desfasurare, si nu inteleg de ce nu se iau masuri. Banuiesc ca in spatele acestor conturi, niste adulti raspund de activitatea lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii pur și simplu le adora,asta nu ii face pedofili,adică nu simt nici o atracție sexuală pentru ele decât le vad adorabile, gingașe, atâta tot! Nu toți sunt pedofili, le considera drăguțe, și eu când văd îngerașe așa scumpe parcă nu îmi vine să cred cat îmi luminează ziua într-o lume plină de gunoaie. Sunt pur și simplu adorabile happy

| Cristi9997 explică (pentru anonim_4396):

Cum poti considera ceva adorabil dar in acelasi timp fara sa simti o atractie mai mult sau mai putin sexuala? Doar nu e un cãtel...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristi9997):

E o ființă simpatica, inofensivă cu suflet inocent și un chip angelic. Se vede că nu ai mai mult de 13 ani la ce mentalitate ai no offense bruhwinking Se mai numește bunătate,o virtute rarisima in zilele noastre. Aia sunt pedofili psihopați care simt atracție fata de copii, ăștia ar merita pedeapsa capitală, dar, doar cei care acționează că nu toți pedofilii de-a lungul vieții comit acte de pedofilie cu minori. Psihopați nu au sentimente pentru nimeni, nici măcar pentru ei.

| Cristi9997 explică (pentru anonim_4396):

Or Mai fi si unele inocente dar nu toate.
De ce e o virtute sa fi bun?
Si alea nu sunt psihopate deoarece se folosesc de frumusetea Lor sa atraga urmaritori Desi nu le prea pasa de existenta Lor? De vina sunt si parintii ca isi hiper sexualizeaza copii de mici si dupa e tot vina pedofilului ca simte atractie, nu? Cand eram eu mic fatucile d-agea se fardau stiu o prietena veche ce avea par pubian pana la 14 ani si astea de la 9 ani deja isi dau cu farduri...
Mai vad cate o fatuca dinasta mica, tacsu o adus-o cu fusta mini si buricu gol de i-am vazut chilotii cand a inceput sa alerge. Pai ba omule un pedofil ar trebui batut de viu sau tacsu ar trebui sa primeasca vreo doua peste urechi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristi9997):

Pentru că oameni buni nu prea mai exista de aia e o virtute sa fi bun. Nu are taica-su' nici o vina, pedofilia e o tulburare psihologica majoră, e o preferință sexuala orientata catre copii cu vârste prepubescente, psihologul îl poate face sa înțeleagă și să își gestioneze bine pornirile animalice către copii.Sincer contează și educația părinților,dar pedofilia nu are corelație cu educația ci cu o tulburare psihică,cand nu exista nici educație atunci mai rău este de aia nu toți pedofilii ataca sau psihopatii de-a lungul vieții ci doar unii din ei. Eu le-aș rupe capul astora sincer,nici nu sa sta la discuții,pedofilii și psihopatii care fac rău societății ar merita arși de vii. Sunt inocenți din cauza părinților ajung sa devină problematici și cu vicii ascunse. Nu face rău nimănui că urmărește următori,asta nu denota psihopatie,îți fac eu cunoștință cu unul daca vrei sa vezi ce înseamnă psihopatia,nu o sa mai ieși din casă cu săptămânile laughing Probabil și tu ești pedofil ca bolnavul de morbid. Și părinții aia sunt bolnavi și needucați,dar asta nu înseamnă că trebuie să vina un idiot de pedofil și să o abuzeze sexual pe una care e inofensivă, nu se poate apăra de una singura. Eu sa vad unu de asta pe strada ii rup capul, copilul ăla care e nevinovat și nu a făcut rău la nimeni că rămâne cu traume psihologice toată viața și pedofilul daca are pile scăpa basma curată că așa e la noi totul e pe pile, omori omul și ești în libertate, alții fura o țigară și fac 2 ani de pușcărie ( ca idee)

| RAY a răspuns (pentru Cristi9997):

Omule o privesti ca pe fica ta, nepoata ta, iti aduce aminte de copilarie, gen amintitri din copilarie, nu sa faci labuta

| Cristi9997 explică (pentru RAY):

Eu la 10 ani faceam labuta oho )))))

| Yparisa a răspuns:

Sunt urmărite pentru că sunt actrițe și au fani, probabil de vârsta lor. E grav că te-ai uitat la ele și te-ai gândit la ceva sexual.

| Cristi9997 explică (pentru Yparisa):

Uita-te putin cine le urmareste.
Neah. nici chiar asa. Nu simt atractie sexuala fata de toate. Doar alea peste 10 ani.