| anushka a întrebat:

Ce parere aveti despre Alba Iulia? Cum e orasul, oamenii?

3 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Ardelenii happy. Eu sunt din Sebes (12 km de Alba-Iulia deci merg foarte des). Este un oras cu o mare insemnatate istorica, ai ce vizita! Poti sa vizitezi orasul, cetatea, cele trei fortificatii, Biserica Romano-catolica, Muzeul unirii etc. Daca vrei sa te destinzi poti merge la un film, la terasa Talnar ( antrenorul echipei Dinamo )

| xDianax a răspuns:

Heei. nu stiu prea bine cum sa iti spun ca e dar in opinia mea este curat. centrul e destul de frumos si oamenii mi se par amabili. am niste rude acolo desi sunt din cluj as putea spune ca e un oras dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mizerie plină de saraci