| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce parere aveti despre baietii din zodia gemeni?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe cat de haiosi,pe atat de enervanti.
Vor si pot fi centrul atentiei,le plac locurile galagioase si pline de viata,nu accepta alta parere decat pe a lor,cu toate ca,daca iti argumentezi punctul de vedere sunt in stare sa-ti dea dreptate.
Le plac persoanele care pot sustine o conversatie cu multe teme,fara sa aprofundeze prea mult niciuna,vor sa fie mereu surprinsi in mod placut,rad,glumesc,sunt vesnic nelinistiti si vesnic copii.
Se pot indragosti nebuneste de mai multe persoane deodata,preferand intotdeauna cea care le starneste curiozitatea si interesul in cel mai inalt grad.
Daca ai nervii tari si imaginatie bogata,poti face fata!
Nu-l plictisi niciodata,nu-i confirma nimic si nu-i infirma nimic, nu-i spune secretele tale si, poate vei reusi sa-l pastrezi.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sunt gay? :-~

| TheWorstNightmare a răspuns:

Sunt baieti ca toti ceilalti straight face