| Jessica a întrebat:

Ce parere aveti despre zodia gemeni?

6 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Este o zodie excelenta!:X si eu sunt tot gemeni, sotul meu la fellaughing

| analia0103 a răspuns:

Zodia aceasta foarte frumoasa si stiu sase dragi altor persoane deci eu am o parere fff draguta depre aceasta zodie...

funda? plzz

| Nikk96 a răspuns:

Eu sunt zodia gemeni. Daca vrei sa citesti ceva despre gemeni in 2011 intra aici:

http://astromax.eva.ro/horoscop-2011/gemeni/

| BiancaGeorgya a răspuns:

Este buna la fel ca celelalte zodii! Funda?

| TheCritic a răspuns:

Interesanta, amuzanta, energica, jucausa, romantica, iubitoare si cu un suflet foarte bun. Uneori sunt cam greu de citit dar unora dintre gemeni le place sa fie originali. Prietenul meu este in zodia gemeni iar o foarte buna prietena a mamei este in aceiasi zodie si ne intelegem de minune.

| ankutzik1475 a răspuns:

Si eu sunt zodia gemeni cauta pe google si vezi ce gasesti asa am facut si eu:p