| offline a întrebat:

Ce porecla credeti ca mi se potriveste? Ma cheama Simona, sunt o fata mai scunda big grin, dragalasa, mai `` nebuna`` de fel... Puteti spune si porecle care nu au legatura cu cele mentionate ( ex : Bulinuta laughing )... Dau funda pentru cele care imi plac mai mult big grin.

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

O porecla sa dobandeste, nu cred ca poti impune cuiva sa te strige intr-un anumit fel.winking

| petruI a răspuns:

Scudy as zice

| DaniiWtf a răspuns:

Pitica, Morena, Mixy.

| Byuska a răspuns:

Sclipici

Bubulina

kinder

Lokita(loca in spaniola ce inseamna nebuna daca ai zis ca esti mai nebuna)