| andreisandu28 a întrebat:

Buna!
Ce sa imi cumpar dintre Samsung galaxy mini 2 si Nokia lumia 520? funda ..mai multe rasp.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung.

| just13 a răspuns:

Samsung-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Eu zic Samsung galaxy mini 2.

| antonio30 a răspuns:

Samsung fiindcă Android-ul are culori mai bune, are mult mult mult mai multe aplicații fata de Windows phone deși ăla e bun daca ai nevoie de flash player dar eu iti recomand Samsung-ul!
Funda?

| BabyyyyU a răspuns:

Samsung galaxy mini 2, spun eu. dar depinde de alegerea ta. Si eu am tot Samsung galaxy mini si merge stas! E cel mai bun/ Funda?