| CosminSM a întrebat:

Sa-mi cumpar Nokia lumia 530 sau Samsung galaxy s3 mini?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Samsung Galaxy S3 i8190 mini este mai performant fata de Nokia Lumia 530.

Nu-mi place la Nokia Lumia 530 ca nu are camera secundara, memoria ram insuficienta si nu poti filma in HD cu camera principala, poti filma doar la 480p@30fps, fata de S3 mini cu care poti filma 720p@30fps. Dar Nokia Lumia are procesorul mai rapid decat S3 i8190 mini.

6 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

S3 mini

| Dzeko7 a răspuns:

Samsung galaxy s3 pentru ca Nokia lumia are instalat windows 8.1.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Cumpara un S3 mini e mai bun http://bit.ly/1A9MQkW pentru ca are android

| SoKawaii a răspuns:

Bai, eu am n.l 520 si nici nu au trecut 2 luni si vreau sa mi l schimb!
nu are android (are windows si nu se regasesc aceleasi jocuri si aplicatii)
-nu are camera pe fata (un lucru ff important )
-are memorie de stocare ff mica
concluzia: ia ti s3 mini

| thegreat a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini, aia ii clar.

| Gospei12 a răspuns:

Samsung Galaxy s3 mini, e mai bun