| Mircea80 a întrebat:

Ce trupe rock ascultati? Vreau si eu niste sugestii de trupe bune.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| madia a răspuns:

System of a down, Metallica, Pink Floyd, Limp Bizkit, Linkin Park, Him, Nightwish, Theatre of Tragedy, Deep Purple, Vita de Vie, Vama veche, Marilyn Manson, Guns N' Roses, The Cranberries, L'Âme Immortelle, OCS, Zdob Si Zdub, Ensiferum, Cargo, Compact, Luna Amara, H-Blockx, Clawfinger, Amon Amarth.

3 răspunsuri:
| madia a răspuns:

@BlackLoll1pop Cradle of Filth?! Cred ca e prea dur...happy

| Andreea0678 a răspuns:

Ce a zis madia plus Three Days Grace Slipknot AC/DC Creadle of Filth Motorhead

| Andreea0678 a răspuns:

Mdea...nu ascult de la ei decat temptationlaughing