| anonim_4396 a întrebat:

Chiar trebuie sa credem in interpretarea viselor? Ele chiar sunt reale?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu nu cred in asta.Desi asa ceva exista de foarte multi ani.Se mai potrivesc cateodata.Sau poate este doar impresia mea.

| mona a răspuns:

Visele sunt doar vise, nimeni nu zice ca trebuie sa credem in ele, eu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur că sunt reale. Adică, dacă visezi că muţi munţii din loc, sau că poţi să zbori, ai mari şanse ca peste câteva zile să faci asta şi în realitate. Nu-i logic?

Răspuns utilizator avertizat
| duuh a răspuns:

Nu, sunt niste porcarii.
Citeste interpretarile viselor doar pentru amuzament. Devine grav daca le iei in serios.

Răspuns utilizator avertizat
| Gogoshica94 a răspuns:

Uneori semnificatiile viselor se implinesc alteori nu...depinde cat de mult crezi in chestia asta!

| PuTTy a răspuns:

Intreba-l pe dumnezeu laughing)

| mihai9770 a răspuns:

Uneori se implinesc, alteori nu. Nu trebuie neaparat sa crezi.

| ClarissaMrc a răspuns:

E mult mai complicat acest subiect. Adica nu ai avut vreodata o senzatie de "deja vu"? Asta e de fapt momentul in care un vis se implineste. E mai complicat. Dar fiecare e liber sa creada ce vrea.

| PapusicaPapusica a răspuns:

Visele nu se implinesc in realitate ele sunt ca un joc, deseori visele sun retrairi momente sau ceva la care te gindesti prea mult