| Alexa835377 a întrebat:

Cine e interesat sa castige niste bani in plus, sa ma contacteze la alexa835377@yahoo.com. Tot ce trebuie sa faceti e sa luati legatura cu mine, va voi inscrie la Oriflame si apoi nu trebuie decat sa faceti comenzi pentru dumneavoastra /prieteni/familie.

Beneficiile pe care ti le ofera inscrierea la Oriflame:

-discounturi intre 23-40%:

-plata facturii in 18 zile

-cadouri la primele 3 comenzi, plus cadouri de loialitate

Pentru mai multe detalii, adaugati idul meu alexa835377. (valabil doar pentru cei din Bucuresti).

Daca totusi nu sunteti pregatiti sa deveniti reprezentanti si doriti sa faceti doar comenzi, ne auzim pe mess sau pe mail la aceeasi adresa:*

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și?