| AddaXD a întrebat:

Cine imi poate da si mie un cont de MissBimbo [ dar sa nu fie moarta bimbolina ] caci am avut si eu una dar mi-a murit pentru ca nu am mai putut sa intru. Oricum nu ii fac nimic rau, dar imi place bimbo si chiar nu as vrea sa imi fac din nou alt cont. Dar sa fie pls de level mai maricel. Deci dati-mi id-ul pe care este bimbolina, parola si id vostru d mess [id-ul optional]. Ms mult de tot, FUNDA + Vot.

In raspuns spuneti-mi doar cum se numeste bimbolina [ca sa va pot da Funda] si restul in mesaj privat.

1 răspuns:
| ruPfashu a răspuns:

Pai de ce nu iti faci cont?