| Vali2023 a întrebat:

Buna, cine imi poate spune cum pot localiza un numar de imatriculare de la o masina, prin ce aplicatii, cum pot. Va rog sa ma ajutati! COROANA

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Nu sunt aplicatii ce vrei tu sa cauti.Doar daca masina ar avea GPS atun ci da, insa nu sa urmaresti tu asta, poate politia.
Daca nu are gps, atunci nici politia nu poate localiza.
Numerele de inmatriculare nu au sensori in ele, nu-s conectate la sateliti si alte minuni.

Daca vrei tu sa urmaresti si sa localizezi, trebuie sa atasezi la acea masina un dispozitiv de urmarire, fara ca cel care foloseste acea masina sa stie.
Apoi tu de acasa sau de la o anume distanta poti sa o localizezi.

Coroana pastreaza pentru tine laughing daca ai, nu mai da si altora, te simti foarte nasppa de la corona.
Dar daca dai o Corona bere, aia merge, daca e rece bineinteles laughing

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea aplicatii, fiindca apartin Politiei si securitatii, fara acces la oamenii de rand.

PS Coroana se ofera numai mortilor. Pe aici se ofera doar FUNDE happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai impresia ca exista asa ceva?

| dullcat a răspuns:

Buna.Ce doresti sa faci mai exact? Sa afli incotro a mers? Nu se poate.