| Bitzy a întrebat:

Cine imi poate spune cum se modifica parola de la yahoo? (fara intrebari) fundita raspunsul rapid si bun!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger, My account info, iti bagi parola si dai sign in, change your password, in prima casuta iti scrii parola actuala, iar in celelalte 2, pe cea noua, dai save si la urmatoarea logare va trebui sa-ti introduci noua parola.

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pentru a modifica datele asociate unui ID este nevoie sa intrati in contul dvs. de pe site-ul Funlink

Odata intrat in contul dvs selectati un ID din pagina User Home (selectarea se faca bifand casuta din stanga id-ului selectat) apoi apasati butonul "Modifica".

Dupa apasarea butonului va aparea o pagina care ca da posibilitatea sa modificati urmatoarele date:

* Sex-ul
* Data Nasterii?
* Orasul de unde sunteti
* Zodia
* Orientarea Sexuala
* Motivul pentru care sunteti pe acest site
* Daca folositi sau nu microfon cand sunteti pe Yahoo messenger
* Daca folositi webcam cand sunteti pe Yahoo Messenger
* Si descrierea dvs.

Dupa modificarea datelor apasati butonul salvare iar daca salvarea sa facut cu succes in partea de sus a paginii va aparea mesajul "Modificarea a fost facuta! "

| allleeeee a răspuns:

Atunci cand dai la Messenger apare Forgot your pasword si raspunzi la intrebarile secrete sau scrii adresa alternativa de e-mail.(alternative adress)