| MarinaRoxana68 a întrebat:

Cineva a facut un cont fals de Instagram cu numele si pozele mele. Exista vreo modalitate de a afla cine se ascunde în spatele acestui profil? Sau cum il pot sterge? Contul a fost raportat de multe ori, dar nu a fost sters.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de ce te deranjeaza chestia asta? Sunt fanii tai.

Cata vreme te pui persoana publica pe Instagram si ai un numar de followeri ceva mai mare, asta patesti. E inevitabil.

| Drimmero a răspuns:

Da-le mesaj pe mail celor de la Instagram, daca nu se rezolva nimic, ignori si gata.

| Raizing a răspuns:

Exista vreo modalitate de a afla cine se ascunde în spatele acestui profil?
- v@ trebui sa deduci singurica...

_indiciu_ probabil vreun prieten / cunostinta de prin cartier/oras;
- ti'a facut o gluma devil sa mi te enerveze...