| kate68 a întrebat:

Buna credeti ca puteti semna aceasta "petitie" care oficial e intrebare pentru a se elimina conturile utilizatorilor care nu. l folosesc de mai bine de 6 luni?
Ce parere aveti despre aceasta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord. Daca utilizatorul e plecat la munca in strainatate si nu are acces la internet? De ce sa-si piarda tot ceea ce a reusit sa acumuleze. Eu zic sa incerci o petitie referitoare la cei care pun intrebari irelevante sau dau raspunsuri jignitoare. Ar fi mai ok.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți aborda subiectul aici, http://www.tpu.ro/blog/?p=2213
Pa, pa.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu pot semna, deoarece cred ca n-ar fi corect. Fiecare utilizator este liber sa activeze atat cat vrea pe site, sa faca pauza cat vrea si sa revina cand vrea. Nu putem impune utilizatorilor cum sa activeze pe TPU, daca respecta regulile acestuia. Si apoi nu inteleg ratiunea propunerii. Numai bine!