| Monique_3125 a întrebat:

Cu ce se duce vopseaua de pe blugi? Am incercat cu diluant, dar nici gand! Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| iepurica_7902 a răspuns:

Ar trebui sa alegi una din urmatoarele variante pentru ca nu se va mai lua! cu diluantul poti da de 10000 de ori ca tot nu se ia.

-arunca-i la gunoi
-poti face gauri mai mari folosind foarfeca pe unde este patat; vor fi niste blugi cu gauri super!
-da cu acea vopsea cu care ai patat blugii si da cu ea peste tot! astfel vei avea si niste blugi mai colorati si o noua culoare a blugilor.

sper ca ti-am fost de ajutor. pa!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Monique_3125 explică:

Pfff...Doamnee!