| OanaMariaG a întrebat:

cui i s-a intamplat vreodata sa se intrebe eu de ce nu am prieteni?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie dar raspunsul mereu venea. Mai bine cunoscuti cu putine cunostinte decat o mare de "prieteni" care te barfesc pe la spate. Eu ma multumesc cu un singur prieten.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu personal nu am patit, dar respectivul care se intreaba asta ar trebui sa caute problema la el si mai putin la cei din jur.

| Dorotheea21 a răspuns:

Cred ca Tarzan s-a intrebat saracul. big grin
Nu cred ca in 2016 mai exista cineva fara cel putin o duzina de prieteni, macar virtuali.

| August99 a răspuns:

Mi s-a intamplat mai demult. Acum am vreo 2 prieteni dar inca ma mai intreb de ce imi fac asa greu prieteni iar altii mai usor.

| Claudiu1905 a răspuns:

Am destule probleme oricum, nu planuiesc sa mai suport si fitele altora, deci nu talk to the hand