| Addaa a întrebat:

Cum adaug prieteni pe Lady Popular... explicati pas cu pasbig grinbig grin... dau funditabig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| denisacosmina98 a răspuns:

Intri pe profilul dominşoarei care vrei să îţi fie prietenă şi deasupra rating-ului scrie "provocare", "trimite mesaj","adaugă ca prieten" şi "adaugă la ignoraţi". Tu dai pe "adaugă ca prieten" şi gata.
Baftă!

| Yrynutz a răspuns:

Pai eu am dat si zice ca domnisoarele nu se pot infrunta din cauza unui IP sau cv cum fac?