| Bernoullie a întrebat:

Cum fac sa-mi arate vremea la telefonul mobil? (am nokia N97)

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Intră pe ovi ( http://www.ovi.com/services/ ) şi fă-ţi cont, de acolo vei putea descărca multe aplicaţii pentru telefonul tău printre care şi cea cu vremea. Baftă!

| playstow a răspuns:

O singura metoda da rezultat garantat 100%:uzi ecranul telefonului cu apa, il scoti pe geam si il lasi 10 minute. daca ecranul e inghetat, atunci inseamna ca e frig. daca nu ingheata inseamna ca poti iesi la plimbare.
daca prin absurd se intampla sa se inchida telefonul si sa nu vrea sa se redeschida, atunci e VREMEA sa iti iei alt telefon.