| Ana20 a întrebat:

Cum imi fac cont pe ebay germania? am auzit ca imi trebuie copie contract casa, extras de cont, copie dupa buletin si card, factura de utilitati. Voi cum ati procedat?

1 răspuns:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Doamne, sa nu dai toate aceste informatii nimanui, dar unui cont unde nu sti cine se afla. Un cont cu vanzari online nu poate cere decat adresa, numele tau precum si nr de card prin care se face tranzactia...ATAT! Mai mult nici sa nu-ti treaca prin cap sa dai ca sa te trezesti fara nimic. Succes!