| Anyway a întrebat:

Cum îmi pot activa butonul "subscribe" pe facebook? Adică în așa fel încât lumea să îmi dea doar "subscribe", să nu îmi mai poată da și "add friend".

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Buna si tie. In primul rand ca sa iti poti activa butonul de "subscribe"trebuie sa ai 18 ani, cel putin pe facebook. Apoi mergi la setariile contului si iti stanga iti va aparea un buton " persoane care iti urmaresc "... ceva de genul. Apesi pe el, bifez casuta si gata. Persoanele care nu au prieteni comuni cu tine nu le va aparea add friend.