| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti poti face poze cu camera de la calculator? Am nevoie de un program anume? Daca nu, cum? dau fundita:*

3 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Pai intry la My computer si dai acolo pe camera web si dai sa faca pozahappy fundita?

| Lexiiss a răspuns:

Majoritatea web-urilor contin deasupra un buton pe care apesi si iti apare imaginea pe ecran, dar desigur daca este conectat la PC... cele mai bune sunt web-urile de la Genius... sper sa-ti fie de ajutor

| annee13 a răspuns:

Poi daca are camera buton o aprinzi te pui in pozitia in care vrei sa faci poza apoi apesi pe buton si poza e facuta apoi dai file si apoi save si o salvezi unde vrei big grindar daca nu are camera buton nu stiu ca eubig grin am cu buton