| anonim_4396 a întrebat:

Cum obținem mai exact punctele pe le avem! Punctele le primim automat când punem sau răspundem la o întrebare?

Răspuns Câştigător
| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Fiecare răspuns pe care îl dai valorează 50 de puncte ( dar dacă pui o întrebare nu primeşti puncte ) şi mai primeşti puncte şi pe voturile folositor, amuzant, inteligent. De asemenea, dacă răspunzi prima primeşti 40 de puncte, a doua primeşti 30 de puncte, a treia 20 de puncte, a patra 10 puncte. Iar pe un răspunsul câştigător ( fundiţa ) primeşti 100 de puncte.
Uită - te aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente, ca să te convingi mai bine.
O seară plăcută!

1 răspuns:
| elena_3173 a răspuns:

Obtii puncte atunci cand pui intrebari, cand dai raspunsuri, cand primesti funda, cand ii dai unui raspuns un calificativ(inteligent, folositor, amuzant)