| SkyFly a întrebat:

De ce atunci când răspundem cu toată sinceritatea şi cu tot interesul la o întrebare pe care noi o considerăm cât de cât importantă (încât ne facem timp să răspundem) primim voturi precum stupid sau nefolositor? În felul acesta nu ne pierdem noi interesul pentru a da răspunsuri cât mai elaborate şi pertinente?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SkyFly, chiar tu ai spus "răspundem cu toată sinceritatea, răspunsuri cât mai elaborate şi pertinente". Asta inseamna ca tu esti constient de ce ci cum ai raspuns si ca un vot de nefolositor sau stupid nu te va afecta. Se gaseste oricand cineva sa-ti dea voturi de genul, dar sunt sigura ca raspunsul tau l-a citit cel putin un om si probabil ca l-a si ajutat in vreun fel. Nu te lasa dat inapoi de niste voturi si continua in a da raspunsuri pe care le crezi tu bune. Bafta!

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nicidecum SkyFly, dimpotrivă, eu cred că ar trebui să ne motiveze.

| elena a răspuns:

Daca utilizatorul, care o pus o intrebare si nu a primit raspunsul asteptat, poate sa se foloseasca de aceste calificative sau nu, dar asta nu inseamna @ddooddoo30, ca cei care dau "Stupid", sunt neghiobi, crede-ma, tu ai dat un raspuns, de-a dreptul stupid.

Răspuns utilizator avertizat
| SkyFly explică:

Da, imperia, ai dreptate ar trebui să ne motiveze happy.
Când am adresat întrebarea nu m-am referit în mod special la răspunsurile mele ci la răspunsurile celorlalţi, am citit răspunsuri foarte elaborate votate ca fiind stupide de ceilalţi şi atunci m-am întrebat ...de ce?