| KiddFaraSentimente a întrebat:

happy Cum pot afla facebook-ul sau hi5-ul unei persoane in functie de id? happy Funda. :*

2 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Poti cauta pe facebook adresa de mail a acelei persoane la "search" sau poti pune id-ul aici http://www.invisiblescanner.ro/ si-ti arata si hi5 si facebook ( in cazul in care are)

| Alleee18 a răspuns:

Scrii acolo la cautari id'ul cu tot cu "@yahoo.com",iar daca acea persoana are completat la informatii despre profil si adresa de mail, l'ai gasit.