| Awkesna a întrebat:

Buna!
Cum pot face poze cu camera web desi nu imi apare butonul acela de a captura, e laptop care are camera direct in el.
Este un site de facut poze si de salvat?
Sau unde in calculator pot gasi programul?

Răspuns Câştigător
| Master1ro a răspuns:

E imposibil sa nu ai la Laptop o tasta sau o combinatie de taste pentru captarea imaginii la webcam.Iti recomand sa te uiti in instructiunile de utilizare a laptopului da ai asa ceva, daca nu revino cu modelul laptopului tau si te ajut.

2 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Eu am Acer modelul aspire 5738z si am aceeasi problema crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate face poză!