| GEORGY_4531 a întrebat:

cum pot sa aflu facebookul cuiva? plzzzz! fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai ID-ul de messenger intra aici:
Facebook Detector- Afla contul Facebook al unui ID de mess! http://www.invizibil.info/detectorfacebook.php
Bafta!

| AlysaAly a răspuns:

Scriindui numele care il are si iti va aparea acolo rezultatele la numele pe care il cauti, sus ai o bara alba care spune cauta prieteni, dai acolo si cauti ce persoana vrei

succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Îi scrii id-ul acelei persoane cu @yahoo.com la sfârşit. Sigur merge. Sper că te-am ajutat. Pa, pa.