| alesssssiaa a întrebat:

Cum pot sa schimba noua "versiunde" de facebook in ceea veche?
Si scuza`ti`mi categoria.

2 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Buna alesia nu mai poti schimba versiunea daca nu stiai au inceput sa schimbe pe rind la fiecare utilizator facebook profilul.din pacate probabil tie ti la schimbat mai repede in final toti vom avea schimba profilul ...numai bine iti doresc tot binele din lume

| Deyush08 a răspuns:

Nu mai poti schimba decat cu extensii de Google Chrome. Uite, incearca de aici : http://www.pc-tuneup.info/......ebook.html

Sper sa iti mearga. Daca nu merge, cauta pe Google informatii legate de extensii Chrome si Timeline.