| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum pot scăpa de greață la stomac fara motive

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O felie de lămâie cu zahăr.

| Violleta2022 a răspuns:

Mancand dietetic o perioada de cateva zile.
Azi poti bea numai ceai de sunataore sau de musetel, ca sa se curete stomacul si fierea de posibilele toxine aliementare.
Sanatate multa!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă e fara motiv ar trebui sa mergi la medic, un motiv tot exista.

| dullcat a răspuns:

Buna.Incearca ceaiuri calmante sau mergi la farmacie.

https://www.doc.ro/sanatate/ceaiuri-afectiuni-digestive-stomac

| StoicAnalysis a răspuns:

Avand in vedere ca esti acea fata care a fost lovita in cap de fostul partener, ar trebui sa faci niste controale la medic.

| Xox0 a răspuns:

Cum a spus darrio2007, si pe langa, nu manca mancare uleioasa, prajita si evita alimentele tari, exemplu: seminte, nuci.
Incearca orez fiert cu legume.

| Celdrept a răspuns:

Orice problema ascunde un motiv in spate draga.