| 14365236463543473547354754 a întrebat:

cum pot schimba numele la o pagina?

Funda love struck

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Intra pe pagina deasupra panoului de administrare, click pe -> Editeaza Pagina, click pe -> Actualizeaza Informatiile -> aici iti apar toate detaliile despre pagina -> schimba numele si click pe -> Salveaza Modificarile ->scrii parola si gata.
Sper ca te.am putut ajuta.

1 răspuns:
| Amiiii69 a răspuns:

Pai te duci la pagina ta si undeva trebuie sa scrie Editeaza Pagina Creste Audienta Ajutor si Ascunde. Dai la Editeaza Pagina si la Actualizeaza Informatiile :*