| AndreutzaLia a întrebat:

Cum se numeste melodia dintr-o reclama de la Disney Channel ...cum ar fi atunci in perioada de Craciun cu filme magice...ma rog imi puteti spune? Va rog! FuNdItZzZAa!

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Scuze.am pus un link gresit... Uite asta e : http://www.youtube.com/watch?v=EURgbB5J1as&

:D pa-pa

6 răspunsuri:
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Cred ca despre asta vorbesti:http://www.youtube.com/watch?v=M11SvDtPBhA
Melodia se numeste Today was a Fairytale si este cantata de Taylor Swift.

Sper ca te-am ajutat. Pa-pa!:)

| qMisaki a răspuns:

Cred ca 16 wishwes era de rihannna - only girl 9 ( in the world )

| eLecTrIcK a răspuns:

Melodia lui hannah montana cea noua? cu iiaz? se numeste hannah montana iiaz - gonna get this, scuze daca n-am scris bine numele baiatului nu prea le stiu

| randy7rko a răspuns:

Miley cirus-ordinary girl

| d33utzaandr33utza a răspuns:

Paii aia cu 16 dorinte daii pe 16 wishes sau daca e alta...nu prea stiu ca eu o vad doar pe asta la tvbig grin

| d33utzaandr33utza a răspuns:

Ba nu stiu e asta Taylor Swift - Today Was A Fairytale