| denisa20 a întrebat:

Stiti cum se numeste melodia din reclama de pe Disney Channel in care spune despre filme( Camp Rock, Felinele, Vraji gemenele,...)? Ceva cu story cred...

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Ellie Goulding-Starry Eyed- http://www.youtube.com/watch?v=PULdPep_xfs

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbesti despre aia... it' s on? nu stiu sigur daca aia e:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vorbesti despre aia... it' s on? nu stiu sigur daca aia e:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ellie Goulding-Starry Eyed asta e e cel mai tare aqualuna ca si eu o cautam prea tare melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. imi spui te, rog.