| alexxi a întrebat:

Buna cum se numeste programul ala unde aveai pusca, ciocan si altele de spargi ecranul dar nu de adevarat laughing imi daiti si un link nu stiu dar parca se numeste subscriber nu stiu daca asa. Fundita :X big grin

Răspuns Câştigător
| Mariidc a răspuns:

Uite: am gasit jocu. dar nu e acelasi. e unul asemanator: http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=142&lid=4466 funda?:X

3 răspunsuri:
| Mariidc a răspuns:

Am avut si eu jocu ala.sincer nu mai stiucrying dar e funny jocu alalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mi imi plzace

| dariuswar121 a răspuns:

Acel program se numeste BruteForce