| alexa_4370 a întrebat:

Cum vi se pare fotbalul feminin? happy
Ce parere aveti despre fetele care practica acest sport?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Interesant. Am si urmarit cateva partide. E frumos. E multa determinare la fiecare meci. Cred ca mai degraba dau ele 100% intr-un meci decat baietii.

| AlexBitza a răspuns:

Este un sport frumos si parerea mea despre acele fete este una foarte buna deoarece ele sunt niste femei/fete puternice pacat ca la noi in tara nu se practica acest sport si pentru fete... e Romania, cine stie poate peste vreo 30-40 de ani o sa apara si pe la noi (visehappy

| ionut_9568 a răspuns:

Mie mi se pare normal doar si fetele pot juca fodbal feminin spor la joc