| Rossey a întrebat:

Buna seara, TPU! Am o curiozitate:Ce parere aveti despre fetele care fac karate? Eu am o prietena care practica acest sport si toti se iau de ea pe tema asta...ce este asa neobisnuit?

7 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu e nimic neobisnuit, si daca te incalzeste sa stii ca si eu am avut o prietena care facea karate. mie mi se pare ceva ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu? probail faptul ca karate in filme apare mai degraba ca ceva violent, desi ei ii spun arte o folosesc pentru a-i provoca adversarului durerea.Nu e prea ok ca o fata sa fie violenta.Acum spun ce probabil gandesc ei, nu e parerea mea, e parerea maselor.

| LittleShyDevil a răspuns:

Wow ce super, vreau si eulaughing Serios, are curaj si cei care fac misto sunt niste lasi.Este foarte greu sa practici sportul asta si inca ii fata.Respectul meu, sa se mandreascahappy

| KodrutZ a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Ce are "sportul asta"? E destul de greu sa practici la modul serios orice sport. Karate-ul e unul foarte frumos si care aduce satisfactii si pe plan spiritual/personal. Legat de retarzii care fac misto pe tema asta... vor ajunge intr-o buna zi cind le va parea rau ca nu au practicat nimic de genul asta.

| LittleShyDevil a răspuns (pentru KodrutZ):

Scuze daca m-am exprimat gresit! Sunt de acord cu ce ai zis.

| GeorgyGirl a răspuns:

Nu inteleg care e problema lor o fata careia i place sa faca karate eu zic ca e o fata care e stapana pe sine puternica si plus de asta se mentine e foarte bine din partea ei e alegerea ei si face ce i place de ce sa se lase influentati de altii? lor le e doar ciuda ca ei nu sunt in stare si atat plus de asta e foarte bine sa stii karate si sunt baieti care admira asa o fata. ar trebui sa fie tratata cu respect dar oricum spune-i sa nu i bage in seama. bravo ei e fata desteapta nu ia inseama piedicile pentru ca toti sunt invidiosi. tine-o tot asa!

| Somesan_Bogdan_1974 a răspuns:

Nu e nimic neobisnuit! Karate este un sport de autoaparare, deci este ceva perfect normal!