| moftuliki a întrebat:

Bunabig grin care stiti statusuri misto? dau funtita pentru cele mai thari :X

18 răspunsuri:
| dyddyyyx18 a răspuns:

"Aceasta pisika este pisika o pisika modalitate pisica de pisica a pisika tine pisika ocupat pisika un pisika idiot pisika 20 pisika de pisika secunde pisika. Acum citeste din nou, fara pisika".

Daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege iata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu.

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!
... si acum, citeste de jos in sus... merita citit

| DeeeaA a răspuns:

Vremea trece, vremea vine, Eu nu ma despart de tine

! Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''... Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind Care te saruta pe frunte Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit Care in prezenta prietenilor te ia de mana Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil ca te va iubi mereu

In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!

Am Invatat Ca Dureaza ani Sa Castigi incredere
Si Ca Doar In Cateva secunde poti sa o Pierzi

Sunt ca un inger fara aripi fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate sad

Prietenii falsi sa imi dea un Buzz astazi fac prezenta

Nu te deranja sa ma deranjezi

sper sa-ti placa

| Mina a răspuns:

Eu am 2 statusuri pe care le folosesc mai des:
Daca intr-o zi viata iti intoarce spatele, atunci prinde-o de fund!
Cel mai bun mod de a scapa de o tentatie este satisfacerea ei!

| rebela a răspuns:

1)Nu sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita hai sa facem o incercare sa vedem care pe care
2)Dragostea fara sarut e ca mirea fara gust
3)Ochi caprui gurita mica calitati de papusica
4)Te sarut in stil VERSACE ca lumea sa te atace, te sarut in stil ARMANI ca sa-mi oftic toti dusmanii, te sarut in stil CHANEL ca asa-s dulce de fel:X

| multimoak a răspuns:

Am mancat ceapa, nu pot vorbi acum!

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul!

Iisus merge pe apa si eu innot pe uscat!

Nu inteleg de ce citesti statusul meu, dar esti fraier ca ti-ai pierdut timpul aiurea!

Numar prostii din lista.Anunta-ma daca te-am sarit!

Cand am draci scriu doar: PITZIPONCILOR laughing si intelege lumea ca n-am chef de vorba laughing

D. n. d. Ma masturbez. Termin si vin la barfa happy

Nu-mi dezvirginati mesengerul. Daca intri, nu mai iesi. Vreau sa vad cati inacao in... blushing lista happy

Daca esti invizibil, poarta-te ca atare

Ma culc la ora 22:00, ma trezesc la ora 6:00, nu beau, nu fumez, nu ma droghez, nu`mi inshel prietena … dar si cand o sa ies din pushcarie...hmmmm

Nu stiu, nu vreau, nu pot...

A pretty girl can kiss a guy…a bird can kiss a butterfly…the rising sun can kiss the grass…but you my friend! yes you! YOU CAN KISS MY ASS

Sunt un asasin si omor oamenii pentru bani, dar pentru prietenii mei este gratuit!

Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu

Status Under Construction

Bate si ti se v-a deschide… proces penal

Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine, isi aprindea tigara... Doamne sa scap berea din mana nu alta...

| alexutsuuu a răspuns:

Opriti planeta. Vreau sa cobor!:d
DnD.ma cert cu pixu'
In 10 minute intru in operatie...doctorii imi vor scoate tot ce simt pentru tine!
I love you, I need you.AI VREA TUH!
Alcoolul mă omoară încet…nu contează nu mă grăbesc
Cel ce sforăie întotdeauna adoarme primul
DND operez un purice la picior săracul s-a accidentat la antrenament de fotbal
Sunt busy…îndrept banane!
Vânez ţânţari.dnfd.Trebuie precizie
Fac băiţă…dacă nu răspund lăsaţi mesaj iar când ies din baie închid eu fereastra
Astea sunt noi:
1. Daca femeia ar fi buna, si Dumnezeu ar avea una.
2.Lui Dumnezeu ii plac nebunii si prostii…..ca daca nu-i placeau nu facea atat de multi!
3.Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta…. da’ si cand ies din inchisoare.
4. Ignoranta ta ma omora…..mai bine ma omor eu inainte sa ma prinda ea……
5.Adevarul n-are pret, de-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni
Top al celor mai faine 5 status:
1. Ma dau cu sania in congelator DND!
2. Ma scarpin la oo nu ma deranja ca poate ma sperii si le sparg!
3. Caut asasin platit cu tarife modice!
4. Ma plimb cu compu pe strada
5. Vand cavou din sticla, cu 2 termopane si usa metalica blindata.Astept oferte.Rog seriozitate.Nr 8989989

| dolce_6727 a răspuns:

DND ma joc de-a invizibilul cu tine!
Nu deranjati! Vorbesc cu voi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tati si. a dorit baiat. Dumnezeu i-a dat o fata cu sange rece...Nici un baiat nu o intrece!

"Tu? Mie? N-ai ce sa-mi dai! De unde dracul` iNima? Ca n-ai

FEMEYA CARE TE BAGA IN BOALA ISI FACE DUBLA RECLAMA

Si atunci cand ne vedem ne zambim fara sa vrem

n3.am indragostit ca dracu u de mine yop d altu

Multi` ma stiu~happy~! putini ma cunOsc happy! Multi ma vor! Doar unul ma are!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand fraieri din lista mea de mess unul dintre ei esti chiar tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite nu-i musaj sa pui statusuri cum au pus ceilalti poti sa srii si versuri de antece

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cocos si o gaina fac dragoste intr-o gradina eu dc nasi face cu cine imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca intra in biserica
Mihai ii pune piedica
Popa striga din altar
Boule nu fi magar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la beat
Carciuma viu
Merg pe gard
De drum ma tiu
Dau cu cainii-n bolovani
Si cu portofelu-n bani

| ciprianadi a răspuns:

Hostam televiziune oferim host post de televiziune online pe net www.radiogo.info sau id de contact mc_djcipico cautam dj radio

| slash10 a răspuns:

Am invatat sa nu`mi mai pese de toti prostii care`o ard in juruu meu... Am zis "STop!" Vreau sa mai traiesc si eu! :]

| slash10 a răspuns:

Am invatat sa nu-mi mai pese de toti prostii care-o ard in juru meu... Am zis "STop!" Vreau sa mai traiesc si eu! :]

| smeCk a răspuns:

1.Iubirea este atunci când sufletul începe să cânte şi florile vieţii tale înfloresc singure.
2.Iubirea este elixirul vital, izvorul sănătăţii, al puterii şi al energiei pentru fiecare om.
3.Puterea celui cu adevărat puternic astfel se manifestă: să ştii că poţi distruge pe cineva, să n-o faci şi acela să nu ştie.
4.Înţelepciunea nu este produsul şcolarizării, ci al încercării de o viaţă pentru a o căpăta.
5.Bogat nu este acela care are cel mai mult, ci acela care se mulţumeşte cu cel mai puţin.
6.Nu este nevoie să ştii unde mergi. Nu este nevoie să ştii de ce mergi. Tot ceea ce e nevoie să ştii este faptul că mergi plin de veselie; dacă faci acest lucru, nu poţi greşi.
7.Curajul ireproşabil înseamnă să faci fără martori ce ar fi cineva capabil să facă dacă ar privi toată lumea.
8.Priviţi adânc în propria voastră fiinţă şi apoi veţi înţelege totul mai bine.
9.Aşteptarea ne dă iluzia că facem ceva aşteptând, când, de fapt, nu facem altceva decât să murim suportabil, puţin câte puţin.
10.Mă plictisesc rar şi niciodată singur.