| abcdc a întrebat:

big grin. Fetelor vreau si eu un sfat de la voi.Nu stiu cum sa ma tundsad. Am parul destul de lung, cam pe la jumatatea lungimii spatelui si e tuns in scarite. Dar nu imi place cum imi sta de la un timp si este si ars de la placa. Vreau o tunsoare frumoasa si de la care sa nu mi se increteasca parul.Parul meu este destul de drept dar findca eram tunsa in scarite parca nu mai era asa drept fata de cum il aveam cand eram filata.Am fruntea cam lata, ce tunosare imi recomandati? Daca este cineva din pitesti si daca s-a tuns din intamplare la salon Blondy sa-mi spuna si mie cam ce preturi au si ce parere au(tund sau nu frumos? mersi.:*funda.:X

2 răspunsuri:
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Incearcă ceva nou big grin De exemplu "coafura Bob" adică păr lung in faţă si păr scurt in spatewinking Eu îţi recomand să-l intrebi pe frizerwinking

Fundiţă? Plzzz!

| bxxt a răspuns:

Hm...si eu am fost la fel vara asta si m-am tuns bob. dar scurt si am regretat f mult. te-as sfatui ca daca te tunzi sa nu tai prea mult din par.si cel mai bine ar fi sa te duci la coafor si sa le ceri alora niste catoaloage (sau cum s-or numi rolling on the floor )...noroc!